Mazury Południowe
Wersja polska Deutsche version English version
Teresa i Marek Adamscy, Kolonia 59 (Racibór), 12-140 Świętajno
tel. (+48-89) 622 60 41, tel. kom. 0-502 354 082

O nas

Pensjonat 'Racibór' wita! Pensjonat 'Racibór' - Gospodarstwo Gościnne Gospodarstwo gościnne „Racibór” jest położone na skraju Puszczy Piskiej, nad brzegiem jeziora Świętajno w malowniczej miejscowości Racibór. Od dziesięciu lat prowadzone przez wielopokoleniową rodzinę leśników.

Jezioro jest I klasy czystości, objęte strefą ciszy. Istnieje możliwość wędkowania z pomostu i łodzi oraz sportowo-rekreacyjnego wykorzystania sprzętu wodnego min. kajaków, rowerów wodnych i łodzi.

Swojskie jadło Podajemy jedzenie oparte na grzybach, rybach, jagodach i dziczyźnie przygotowane wg starych receptur mazurskich. W okolicznych gospodarstwach jest możliwość zakupu prawdziwego mleka od krowy i kozy, jajek i serów.

Jazda konna po lesie Korzystając z naszej oferty będziecie mieli Państwo możliwość spędzenia czasu na spacerach, jagodach i grzybobraniu w bezkresnych lasach Puszczy Piskiej – Nadleśnictwa Spychowo. Tereny te objęte są Leśnym Kompleksem Promocyjnym "Lasy Mazurskie".

Stwarzamy idealne warunki do pracy twórczej. Na terenie naszego gospodarstwa oferujemy bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu (WiFi).

Nasze gospodarstwo z lotu ptaka

Możliwy odbiór gości z przystanku PKS/PKP oraz lotniska (za dodatkową opłatą).
Zwierzęta mile widziane.

Otrzymaliśmy dyplom i statuetkę JURAND 2007 oraz zdobyliśmy II miejsce w konkursie "Zielone Lato".
Otrzymaliśmy wiele nagród i dysplomów Otrzymaliśmy wiele nagród i dysplomów

Zapraszamy do nas przez cały rok!

Nasze gospodarstwo z lotu ptaka Widok na piękne jezioro Świętajno Widok na piękne jezioro Świętajno Widok na piękne jezioro Świętajno Widok na piękne jezioro Świętajno Widok na piękne jezioro Świętajno

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010 -2024